Драматична победа за Левски срещу Хамрун Спартанс

Гореща спортна новина от последния час. След напрегнат мач срещу Хамрун Спартанс, завършил с резултат 1:0, Левски грабна победата. Победния гол падна в последните секунди на продължението на второто полувреме.

Срещата предложи много емоции, както положителни, така и отрицателни. Победата осигури Филип Кръстев, който се отсрами заради пропусната дузпа в 11 минута. Реванша ще бъде след една седмица на родна земя.

Впечатление направи лошото състояние на терена, което още повече затрудни футболистите. Българските фенове бяха около 400, като някои от тях пътуваха специално от България да подкрепят отбора си.

По време на срещата Станимир Стоилов направи само една смяна – Цунами влезе в игра на мястото на Патрик-Габриел Галчев.  Вратата пазеше Ники Михайлов.