Черно море победи Ботев Пловдив с 4:3

Огромно зрелище си спретната отборите на Черно море и Ботев Пловдив снощи на „Коматево“. Мачът бе истински футболен празник, тъй като двата отбора не спираха да си вкарват голове. В крайна сметка с късен гол моряците грабнаха победата.

Ботевистите по никакъв начин не отстъпиха на съперника, като през целия мач имаше напрежение и адреналин, като откриха резултата в осмата минута. Моряците бързо отвърнаха на удара, като владеенето на топката и за двата отбора беше почти наравно през цялото време.

В 41-ата минута ботевистите вкараха пореден гол, а в 64-ата минута моряците също изравниха резултата, като голмайсторът беше . Матеус Клементе. След три минути канарите отвърнаха на удара. Зрелището не спря дотук, тъй като само след две минути Черно море отново вкараха. В 88-ата минута Курьор изравни за 3:3. При последната атака на моряците отново имаше гол във вратата на ботевистите и така мачът завърши с победа за отбора на Черно море.