ЦСКА 1948 и Лудогорец завършиха наравно

В състоялия се мач между ЦСКА 1948 и Лудогорец, в третия кръг на efbet Лига победител не беше излъчен. Двата отбора дадоха равен резултат от 2:2.

Головете бяха отбелязани от Каули 45 минута, Ивайло Чочев 72 минута, Георги Русев 75 минута и в 81 попадение направи Бърнард Текпетей.

Повод за гордост донесоха националите ни по мини футбол. Те се върнаха с бронза от Европейското първенство в Словакия. За това си постижение те получиха специални награди.

При друга среща от третия кръг на Efbet лигата отново нямаше победител. Отборите на Спартак (Варна) и Пирин (Благоевград) дадоха резултат 1:1. Попаденията бяха за Китан Василев в 6 минута и за Георги Бабалиев в 86 минута. През целия мач отборите бяха сравнително равностойни, като второто полувреме беше по-динамично.